Ook in 2015 blijft de afdeling slapend én actief binnen Pro3

Op de jaarvergadering van 19 februari 2015 is besloten om het slapend bestaan van de GroenLinks afdeling te continueren en de beschikbare menskracht in te zetten binnen Pro3. 

In het kader van de Provinciale Verkiezingen in maart worden posters gehangen op de verkiezingsborden en rondgebracht bij de leden. Louis Laros, bestuurslid van onze afdeling, is kandidaat statenlid. Op de zaterdag voor de verkiezingen zal hij aanwezig zijn met flyers in het centrum van Kaatsheuvel.

Op de jaarvergadering van 19 februari 2015 is besloten om het slapend bestaan van de GroenLinks afdeling te continueren en de beschikbare menskracht in te zetten binnen Pro3. 

In het kader van de Provinciale Verkiezingen in maart worden posters gehangen op de verkiezingsborden en rondgebracht bij de leden. Louis Laros, bestuurslid van onze afdeling, is kandidaat statenlid. Op de zaterdag voor de verkiezingen zal hij aanwezig zijn met flyers in het centrum van Kaatsheuvel.